Istler Josef (Praha 1909 - 2000 Praha)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou Istler 92, vlevo dole číslováno tužkou 80/200, barevný lept/papír, 47,5 x 33 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |